Renault Orjinal Yan Sanayi Çıkma Parça
Kullanım Koşulları
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.) sorumlu değildir. bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.) işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu veya farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek fiyat, ürün, stok, ürün tanımı, açıklaması, ödeme koşulları da dahil olmak üzere sitede yayınlanmış olabilecek tüm hatalı içerikten dolayı her hangi bir hak ya da tazminat talep edilemez.


Bu internet sitesi bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.) kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.), bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.) bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, bilginithalat markası ve diğer markalar, www.bilginithalat.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.)’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


bilginithalat.com (Bilgin Otomotiv İnş Gıda Tur. Hurd. San. Tic. Ltd. Şti.), dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.